![](https://i0.wp.com/www.kozanilife.gr/wp-content/uploads/2024/07/450084681_7724322674323432_4767107632290985017_n-1.jpg?resize=750%2C750&ssl=1)
Αν και με ελάχιστες προπονήσεις αφού λόγο τραυματισμού και σε μεγαλύτερη κατηγορία καταφέραμε να κατακτήσουμε την 3η θέση και το χάλκινο πανελλήνιο μετάλλιο μετά από 4 πολύ δυνατούς αγώνες. Από τις πιο δύσκολες κατηγορίες τα -68 όμως ο Νίκος απέδειξε για άλλη μια φορά πως είναι αθλητής υψηλού επιπέδου.
Οι κόποι η προσπάθεια και η εμπιστοσύνη πάντα ανταμείβονται!!!
Θερμά συγχαρητήρια από το Δ.Σ. του συλλόγου.
Η ποιότητα κάνει την διαφορά!!!