Κοζάνη 12/07/2024 Θεία Λειτουργία από τον Εμπορικό Σύλλογο Κοζάνης στον Ιερό Ναό Μεταμορφώσεως του Σωτήρος 1 Ο Εμπορικός Σύλλογος Κοζάνης καλεί όλο τον κόσμο στη Θεία Λειτουργία του Συλλόγου τη Κυριακή πρωί 14 Ιουλίου, στον Ιερό Ναό Μεταμορφώσεως του Σωτήρα. Θα ακολουθήσει κέτεριγκ προσφορά του Συλλόγου μετά το πέρας της Λειτουργίας.
Ανώνυμος 12/07/2024 στις 18:20 - Edit Απαντήστε Ο Εμπορικός Σύλλογος Κοζάνης καλεί όλο τον κόσμο στη Θεία Λειτουργία του Συλλόγου…….. Παρακαλούμε όπως παρευρεθείτε στη Θεία Λειτουργία … !! ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ !
Ανώνυμος
- Edit
Ο Εμπορικός Σύλλογος Κοζάνης καλεί όλο τον κόσμο στη Θεία Λειτουργία του Συλλόγου……..
Παρακαλούμε όπως παρευρεθείτε στη Θεία Λειτουργία … !!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ !