![](https://i0.wp.com/www.kozanilife.gr/wp-content/uploads/2024/06/androulakis.jpg?resize=750%2C500&ssl=1)
«Σε αυτές τις εκλογές η ΝΔ υπέστη βαριά ήττα. Αποδοκιμάστηκε η περιφρόνηση που επιδεικνύει σε μεγάλα ζητήματα της ελληνικής κοινωνίας. Τιμωρήθηκε για την αλαζονεία και χρέος μας είναι να συνεχίσουμε με δυναμισμό την αντιπολίτευση».
«Σε αυτές τις εκλογές η ΝΔ υπέστη βαριά ήττα. Αποδοκιμάστηκε η περιφρόνηση που επιδεικνύει σε μεγάλα ζητήματα της ελληνικής κοινωνίας. Τιμωρήθηκε για την αλαζονεία και χρέος μας είναι να συνεχίσουμε με δυναμισμό την αντιπολίτευση».
|