![](https://i0.wp.com/www.kozanilife.gr/wp-content/uploads/2024/04/FB_IMG_1712843907781-e1712854873327.jpg?resize=600%2C536&ssl=1)
Η κυρία Κουτρότσιου εκπροσωπώντας την Ελληνική Διαιτησία , συμμετείχε σε πέντε διοργανώσεις που ήταν προϋπόθεση έπειτα από τις επιτυχημένες εξετάσεις που είχε δώσει στην παγκόσμια ομοσπονδία για να αξιολογηθεί για τους ολυμπιακούς αγώνες του 2024.
1) Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ανδρών Γυναικών στο Αζερμπαϊτζάν.
2) Grand Prix στο Παρίσι
3) Final Grand Prix στο Μάντσεστερ
4) Αφρικανική πρόκριση στο Ντακάρ της Σενεγάλης
5) Αμερικανική πρόκριση στον Άγιο Δομίνικο.
Πολύ σύντομα, η Παγκόσμια Ομοσπονδία Ταεκβοντό θα ανακοινώσει τα ονόματα των διαιτητών που θα λάβουν μέρος στους Ολυμπιακούς αγώνες στο Παρίσι.
Το Δ.Σ του συλλόγου μας, οι προπονητές και τα μέλη του συγχαίρουν την κυρία Κουτρότσιου Αναστασία για την μέχρι τώρα διαδρομή της και αισθάνονται ιδιαίτερα περήφανοι.