Αργυρώ Ζιάμπα για το KOZANILIFE.GR
Αναστάτωση επικράτησε το μεσημέρι της Τετάρτης 22 Νοεμβρίου, στην οδό 11ης Οκτωβρίου, περίπου στις 2μ.μ., όταν άντρας ηλικίας 50 – 60 ετών, φαίνεται να υπέστη καρδιακή ανακοπή.
Σύμφωνα με πληροφορίες του KOZANILIFE.GR, άντρας ηλικίας 50-60 υπέστη καρδιακή ανακοπή στο σημείο έσπευσε άμεσα ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ, για την διακομηδή του στο “Μαμάτσειο” Γενικό Νοσοκομείο Κοζάνης.
Ενώ στη συνεχεια για συνδρομή έσπευσαν αλλά δύο ασθενοφόρα στο σημείο.