Το σωματείο εργαζομένων ΔΕΗ “Η ΕΝΩΣΗ” πραγματοποίησε διοικητικό συμβούλιο την Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 18:00 με θέματα Η/Δ:
- Ενημέρωση
- Τρέχουσες εξελίξεις – ΔΕΗ
- Σ.Σ.Ε
- Οικονομικά
Έγινε η ενημέρωση με το προεδρείο του σωματείου προς τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου, των τοπικών παραρτημάτων αλλά και των συναδέλφων εργαζομένων που παραβρέθηκαν.
Στο διοικητικό συμβούλιο του σωματείου καλέστηκε και το προεδρείο της ομοσπονδίας μας ΓΕΝΟΠ – ΔΕΗ – ΚΗΕ όπου παραβρέθηκε ο Πρόεδρος Αντώνης Καρράς, ο Γενικός Γραμματέας Κωνσταντίνος Μανιάτης μας ενημέρωσε ότι θα απουσιάσει λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων .