Ο Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας και εκ νέου υποψήφιος Γιώργος Κασαπίδης συνοδευόμενος από τους Υποψήφιους Περιφερειακούς Συμβούλους του Συνδυασμού «Πορεία Δημιουργίας» της Π.Ε. Καστοριάς, πραγματοποίησε επίσκεψη, σε εμπορικά καταστήματα του Άργους Ορεστικού όπου συνομίλησε με επιχειρηματίες, πολίτες, αφουγκράστηκε τους προβληματισμούς των καταστηματαρχών και μίλησε για το πρόγραμμα του συνδυασμού.
- Αντιμετώπιση της ανεργίας και ανάπτυξη της περιοχής
- Βελτίωση της ποιότητας ζωής των συμπολιτών μας
- Εξυπηρέτηση του πολίτη και ενίσχυση της κοινωνικής συνοχής
Ωσηέ
- Edit
Ο Μητσοτακης θα έλθει να τον υποστηρίξει;
Κατεστρεψε τη χώρα ολόκληρη!
Αυτός είναι Ντάνιελ,ο Δανιήλ,αυτός ο Ηλίας,
θα έλθει σαν Μιχαίας και μετά δε θ αφήσει τίποτα ορθιο.