Το μεσημέρι της Παρασκευής 22 Σεπτεμβρίου, ο Δήμαρχος Κοζάνης και εκ νέου υποψήφιος, Λάζαρος Μαλούτας, πραγματοποίησε επίσκεψη στα εμπορικά καταστήματα στον κεντρικό πεζόδρομο της Κοζάνης, συνοδευόμενος από δυο νεαρούς υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους , που πλαισιώνουν το ψηφοδέλτιο του.
Ο Γιώργος Παπαδόπουλος και ο Γιώργος Κιτσάκης, είναι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι στο ψηφοδέλτιο του Λάζαρου Μαλούτα, όπου περπάτησαν μαζί του στα καταστήματα της πόλης .
Ο Δήμαρχος, δεν δίστασε να καθίσει στην καρέκλα του “tattoo artist”, το οποίο κατάστημα ανήκει στον του Γιώργο Κιτσάκη, ενώ στη συνέχεια η ωραία αυτή βόλτα με την νεολαία και τον Δήμαρχο ολοκληρώθηκε με ένα ωραίο γεύμα στο κατάστημα “Mailo’s” στην Κοζάνη .
Ο Λάζαρος Μαλούτας φαίνεται ότι δίνει προβάδισμα στη νέα γενιά, ή όπως αλλιώς λέει ο λαός, “τόπο στα νιάτα”.
Δείτε φωτογραφίες :