Μερόπη Βαχτσεβάνου για το KOZANIIFE.GR
Με το δυνατό μουσικό team Ματθαίο & Κωνσταντίνο Τσαχουρίδη, ολοκληρώθηκαν οι μουσικές εμφανίσεις σπουδαίων τραγουδιστών και συνθετών από το καλλιτεχνικό στερέωμα, στο γήπεδο Σερβίων, “Αστέριος Μεγαρέας”.
Αγαπημένα κομμάτια από την Ελλάδα και τον κόσμο, χρωμάτισαν τη βραδιά με μοναδικές ερμηνείες και διασκευές ταξιδεύοντας τον κοινό σε μία ξεχωριστή μουσική σύμπραξη, όπως μόνο οι ίδιοι γνωρίζουν, το βράδυ της Τετάρτης 13 Σεπτεμβρίου.
Η συναυλία πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του προγράμματος ‘Πολιτιστικό Καλοκαίρι Δήμου Σερβίων 2023’, με διοργανώτρια την εταιρεία ”Queen Bee Drama Music Art” και τον Δήμο Σερβίων.