Ο Συνδυασμός »εδώ Κοζάνη «ανακοινώνει με χαρά την υποψηφιότητα του Παναγιώτη Παπακώστα στην Δημοτική Ενότητα Ελίμειας.
Ο Παναγιώτης είναι μόνιμος κάτοικος Κρόκου. Είναι ελεύθερος επαγγελματίας , θερμοϋδραυλικός και στηρίζει την προσπάθεια του συνδυασμού μας για την αλλαγή.
Ο Συνδυασμός »εδώ Κοζάνη «ανακοινώνει με χαρά την υποψηφιότητα της Σόνιας Τσοπανίδου στην Τοπική Κοινότητα Καπνοχωρίου.
Η Σόνια είναι μόνιμος κάτοικος Καπνοχωρίου. Είναι ιδιωτική υπάλληλος , και πτυχιούχος Βρεφονηπιοκόμος. Με νέους και δραστήριους ανθρώπους , αλλάζουμε την καθημερινότητα μας και δίνουμε βήμα στη νεολαία μας με πράξεις, για να σχεδιάσουμε το μέλλον της περιοχής μας.
Ο Συνδυασμός εδώ Κοζάνη ανακοινώνει με χαρά την υποψηφιότητα της Καραντιάκου Ουρανίας-Ράνια στην Ενότητα Ελίμειας. Η Ουρανία είναι μόνιμος κάτοικος Κρόκου και παντρεμένη με τον Πατσιλιά Παρασκευά. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Δ. Μακεδονίας του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων.
Στο συνδυασμό μας οι γυναίκες πρωτοστατούν.