Αργυρώ Ζιάμπα για το KOZANILIFE.GR
Άφησαν πίσω τους ίχνη οι δράστες που βανδάλισαν τον 2ο παιδικό σταθμό στην Κοζάνη, το πρωί της Δευτέρας 17 Ιουλίου .
Σύμφωνα με τις πληροφορίες του KOZANILIFE.GR, η Ασφάλεια Κοζάνης, καθώς και σήμανση, βρέθηκαν άμεσα στον 2ο παιδικό σταθμό, προκειμένου να διερευνηθεί ο χώρος και πάρουν αποτυπώματα.
Οι άγνωστοι δράστες, όπως φαίνεται και στη φωτογραφία, μετά το “πέρασμα” τους από το σημείο, φαίνεται να ξέχασαν να πάρουν μαζί τους τον λοστό τον οποίο χρησιμοποίησαν και με τον οποίο κατέστρεψαν ότι βρήκαν στο διάβα τους.
Αυτό ενδεχομένως να οδηγήσει την Ασφάλεια Κοζάνης, στα ίχνη των δραστών .