Την εμφάνιση τής έκανε ξανά μετά από 3 χρόνια στους πρόποδες του βουνού και λίγα μέτρα από την εθνική οδό μια αρκούδα, όπου προκάλεσε και σοβαρές ζημιές σε παρακείμενο κτήμα.
Παρακαλούμε όσοι θα βρίσκεστε εντός του δάσους να έχετε το νου σας γιατί σύμφωνα με μαρτυρίες κατοίκου που ήρθε τετ α τετ, κινείται από τον ιππικό προς το εξωκλήσι Αγίου Στεφάνου.
Fb: Πετρανά Κοζάνης
Ανώνυμος
- Edit
Στο βουνό εμφανίστηκε,
Δεν εμφανίστηκε σε Μπιτς μπαρ της Μυκόνου
με μαγιό και Φρέντο στο δεξί μπροστά πόδι της.