Κοζάνη 01/02/2023 Ο ετήσιος χορός του πολιτιστικού συλλόγου και φανού «Τα Παρταλόπλα» με την ορχήστρα του Χάρη Σαλαγκιώτη 0 Το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου και ώρα 9 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί ο ετήσιος χορός του συλλόγου μας, στο “Event Plaza” στα Πετρανά Κοζάνης!!! Στο κλαρίνο ο Χάρης Σαλαγκιώτης!!! Θα περάσουμε όμορφα με πολύ κέφι και χορό!!! Σας περιμένουμε όλους!!! Τιμή εισόδου: Ενήλικες 18€ (περιλαμβάνει φαγητό και απεριόριστο κρασί) Παιδιά: 10€