Παρουσία αρκετού κόσμου πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Κυριακής 30 Ιανουαρίου 2022 στην κεντρική πλατεία Κοζάνης η συγκέντρωση διαμαρτυρίας και οι ομιλίες κατά της υποχρεωτικότητας και του διχασμού.
Δείτε το βίντεο και φωτογραφίες του KOZANILIFE.GR:
Αργυρώ Ζιάμπα για το KOZANILIFE.GR
Ανώνυμος
- Edit
Απομονώστε τους αρχιψέκες με τις εικόνες και τα λάβαρα οι υπόλοιποι,αν θέλετε να σας παίρνουμε στα σοβαρά. Εσείς τώρα δεν διχάζετε που πάτε κόντρα στην παγκόσμια επιστημονική κοινότητα; Σα δεν ντρέπεστε.
Μπετόστοκε
- Edit
Πες μας αν σου επέβαλαν κάτι οι “ψεκες”. και άσε της επιστημονικές μπίσνες που πρέπει να προσκυνήσουμε κιόλας.
Ανώνυμος
- Edit
Αν θα προσκυνήσει κάποιος εικόνα, επιστήμονες, κόμμα, ομάδα η @@@@@ είναι δικαίωμα του.
Χάρης
- Edit
Η επιστημονική κοινότητα ήταν διχασμένη από την αρχή.. Δεν περίμεναν εμάς για να το καταλάβουν…αυτοί που πρέπει να Ντρέπονται είναι αυτοί που έγιναν πειραματόζωα των big farma.. Όχι αυτοί που διαδηλώνουν για την ελευθερία τους και κατά του φασισμού
Ανώνυμος
- Edit
Στον Καναδά λοιπόν, όπου κυβερνά ο νεοταξίτης πρωθυπουργός Justin Trudeau, το κομβόϊ της ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ που αποτελείται απο χιλιάδες οδηγούς με τά φορτηγά τους, κάνουν πορεία Διαμαρτυρίας στην πρωτεύουσα Οττάβα.
Πολλές χιλιάδες Καναδών απλών πολιτών, τους υποδέχονται με ενθουσιασμό σε κάθε πόλη και το κομβόϊ μεγαλώνει διαρκώς.
Σε μια χώρα τόσο βαθιά συντηρητική, κι όμως, οι Καναδοί πολίτες ΞΥΠΝΗΣΑΝ και αγωνίζονται να μην περάσει η υποχρεωτικότητα, γιατί μπορούν και σκέφτονται και γνωρίζουν τι ακολουθεί… ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΝΕΑ 30-1-22
Ανώνυμος
- Edit
@@@@@@ πορωμενοι εμβολιασμενοι θα το πληρώσετε πολύ ακριβά το τιμημα
Ανώνυμος
- Edit
Ευχαριστούμε γιά την ανάρτηση.
Ανώνυμος
- Edit
Ένας άνθρωπος σοβαρός δεν βρίσκεται απ όλους αυτούς που βγαίνουν η και που πρωτοστατούν της διαμαρτυρίας να πει ότι η εικόνα της Παναγίας δεν έχει καμία δουλειά εκεί!
Τι ήταν?Λιτανεία?
Την διαμαρτυρία την κάνει η εκκλησία?
Τι γίνεται τελικά?
Και τέλος πάντων έχετε κουράσει όλοι!!!!
Χάρης
- Edit
Κλείνουμε ΌΛΟΙ για λίγες μέρες τα πάντα.. Γενική απεργία ΟΛΟΙ οι πολίτες.. Σταματάμε να πληρώνουμε λογαριασμούς ΟΛΟΙ.. και απλά περιμένουμε ποτέ θα τα πάρει πίσω όλα ο δικτάτορας που κυβερνάει.. Τι δεν θα τα πάρει όλα πίσω λέτε? Σαν χεσμενοι θα είναι όλοι τους στη βουλή
Ανώνυμος
- Edit
Κάνε φούσκα με τη μύξα σου,ρε ψέκα.
Ανώνυμος
- Edit
Εσύ να φας τη δική σου που την έχεις γιά βούτυρο.