Απέραντη θλίψη στην Καστοριά. Έχασε την μάχη με την φονική πανδημία ο δημοτικός σύμβουλος Καστοριάς Μιχάλης Ζησόπουλος σε ηλικία 39 ετών, σκορπώντας την θλίψη σε όλη την περιοχή.
Ένα αγαπημένο πρόσωπο, έφυγε από κοντά μας…
Από τον alphafm.gr
Απέραντη θλίψη στην Καστοριά. Έχασε την μάχη με την φονική πανδημία ο δημοτικός σύμβουλος Καστοριάς Μιχάλης Ζησόπουλος σε ηλικία 39 ετών, σκορπώντας την θλίψη σε όλη την περιοχή.
Ένα αγαπημένο πρόσωπο, έφυγε από κοντά μας…
Από τον alphafm.gr
|