Η Δ.Ε.Υ.Α. Κοζάνης ενημερώνει ότι συνεχίζεται με αμείωτο ρυθμό η προσπάθεια για την αποκατάσταση της βλάβης που παρουσιάστηκε σε έναν από τους κεντρικούς αγωγούς μεταφοράς θερμικής ενέργειας στην περιοχή Σουλού.
Η προσπάθεια θα συνεχιστεί και καθ’ όλη την διάρκεια της νύχτας και μέχρι να αποκατασταθεί πλήρως η βλάβη η τηλεθέρμανση θα υπολειτουργεί.
Για το πότε ακριβώς θα επανέλθει η κανονική τροφοδοσία της θερμικής ενέργειας θα υπάρξει και άλλη νεότερη ανακοίνωση.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.
Από την ΔΕΥΑΚ
Ανώνυμος
- Edit
Το επιτιχυμένο πρόγραμμα της τηλεθέρμανσης. Δώστε εναλλακτική στον κόσμο και φέρτε φυσικό αέριο και θα δείτε πως σε μία στιγμή η περίφημη τηλεθέρμανση Κοζάνης θα κλείσει!! Είμαι διατεθιμένος να πληρώσω κάτιτις παραπάνω αλλά να έχω την ησυχία μου και τη ζεστασιά μου.