Η Δ.Ε.Υ.Α. Κοζάνης ενημερώνει τους κατοίκους της Τ.Κ. Κρόκου ότι λόγω της διαρροής που παρουσιάστηκε σε αγωγό της ύδρευσης θα υπάρξει αρρυθμία και διακοπή υδροδότησης του δυτικού τμήματος του οικισμού, σήμερα Πέμπτη 28 Ιουνίου 2018 από τις 11.00 μέχρι τις 15.00.
Η Δ.Ε.Υ.Α. Κοζάνης ενημερώνει τους κατοίκους της Τ.Κ. Δρεπάνου ότι λόγω της διαρροής που παρουσιάστηκε σε αγωγό της ύδρευσης θα υπάρξει αρρυθμία και διακοπή υδροδότησης του οικισμού, σήμερα Πέμπτη 28 Ιουνίου 2018.
Οι εργασίες αποκατάστασης της διαρροής αναμένεται να ολοκληρωθούν μέχρι τις 14.00.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.
Από τη ΔΕΥΑΚ