Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε ο ετήσιος χορός του ΕΚΑΒ Δυτικής Μακεδονίας, χθες Παρασκευή στο «Άλσος» στον Άγιο Δημήτριο Κοζάνης.
Ο πρόεδρος του σωματείου κ.Σαραφίδης Θωμάς χαιρέτισε τον κόσμο και τους συναδέλφους και απηύθυνε χαιρετισμό από τον Δ/ντη του τομέα ΕΚΑΒ Δ. Μακ. κ. Παπαγγελή Δημ.
Στην εκδήλωση παρευρέθηκε και ο αντιπεριφερειάρχης υγείας κ.Γιαννακίδη Σταύρος και ο περιφερειακός σύμβουλος πολιτικής προστασίας κ.Κάτανας Ηλίας όπου και τιμήθηκαν για την πολύτιμη βοήθεια που προσφέρουν στον τομέα ΕΚΑΒ.Δυτ.Μακεδονίας.
Τιμήθηκε και ο συνάδελφος Τουρτούρας Ευάγγελος για την επιτυχία του στο ΤΕΙ νοσηλευτών Ιωαννίνων ενώ παρευρέθηκε και ο αντιπρόεδρος δημοτικού συμβουλίου κ.Σιδηράς Αναστάσιος.
Το κέφι ήταν μεγάλο όπου οι εκαβήτες διασκέδασαν μέχρι τις πρωινές ώρες.
![G](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/teWipnjXQQ_ws52fNySPblCuZP8gSf1PpKjgeD44CBUISD0bIvB9oaqaC6qYZzoWJFccVbYFSlSgbXszyn60uf1vIvWgKysKuB8=s0-d-e1-ft#http://www.kozan.gr/wp-content/uploads/2016/01/G.jpg)
–