![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-CdR-fdnZEs4/Tts4kDwOokI/AAAAAAAAHx4/SpuU8eQCTTY/s320/14099_front.jpg?resize=228%2C150)
Η φωτογραφία του συγκεκριμένου οπαδού του ΠΑΟΚ, που πανηγυρίζει το δεύτερο γκολ του Αθανασιάδη μέσα στο “Γουάιτ Χαρτ Λέιν”, κάνει στην κυριολεξία το γύρο του κόσμου!
Μάλιστα, η γνωστή αθλητική ιστοσελίδα “101greatgoals.com” έχει συμπεριλάβει σε ψηφοφορία τον συγκεκριμένο ΠΑΟΚτσή προσπαθώντας να αναδείξει τον πιο “τρελό” οπαδό της εβδομάδας!
Μάλιστα, η γνωστή αθλητική ιστοσελίδα “101greatgoals.com” έχει συμπεριλάβει σε ψηφοφορία τον συγκεκριμένο ΠΑΟΚτσή προσπαθώντας να αναδείξει τον πιο “τρελό” οπαδό της εβδομάδας!
Ο δεύτερος υποψήφιος είναι ένας Ινδονήσιος που ντύθηκε …περίπτερο προς τιμήν της ομάδας του.
Μέχρι στιγμής προηγείται με χαρακτηριστική άνεση (85% έναντι 15%) ο πανηγυρισμός του Έλληνα οπαδού.
Για να ψηφίσετε κι εσείς πατήστε εδώ! Δείτε και τα δύο βίντεο.
sportdog.gr