![](https://i0.wp.com/2.bp.blogspot.com/-XFZ5uDFItAE/TasaLki6JJI/AAAAAAAAdvQ/EYtj9S9MtDw/s200/boutaris000.jpg?resize=186%2C137)
Όχι από πρόθεση, αλλά από υπερβολικό αυθορμητισμό. Η ζημιά πάντως έγινε για τον Μάκη, αφού παρουσίασε τον γνωστό μεγαλοδημοσιογράφο με το Cayenne, περίπου ως ζήτουλα, αφού κατά τη διάρκεια της τοποθέτησής του στο δημοτικό συμβούλιο, ο κ.Μπουτάρης ανέφερε, πως ο γνωστός δημοσιογράφος, Μάκης Τριανταφυλλοπουλος, του ζήτησε να του σβήσει κλήση που του “έκοψε” η δημοτική αστυνομία, όταν ανέβηκε στη Θεσσαλονίκη! Ο δήμαρχος ξεκαθάρισε βέβαια οτι κλήσεις δεν σβήνονται, ούτε στον κ. Τριανταφυλλόπουλο, ούτε σε κανέναν άλλο!
taxalia